Naiste väelaager! Ravimtaimed, rituaalid, laulmine

väelaager.jpg

Kingi endale kolmepäevane väekas puhkus ja koge tõelist rõõmu naiseks olemisest.
Naine oma olemuselt on nagu tuhandetest säravatest erivärvi killukestest laotud jumalik mosaiik. Meie elu koosneb tsüklitest ja erinevatest rollidest. Meid mõjutavad looduse rütmid, päike, kuu ja emake maa. Kogu selle väe ja loomise keskel on kõrgem kunst hoida ennast tasakaalus, jalad maas ja kroon kindlalt peas.
Naiste väelaager on imeline võimalus kinkida iseendale aega olemiseks, tasakaalu leidmiseks, nautimiseks, rõõmustamiseks ja taimetarkuste ning ürgse naiselikkuse jõu kogumiseks. Eemal igapäevastest kohustustest, nutiseadmetest, rutiinist ja rollidest.

 

SEEKORDSES LAAGRIS PÜHENDUME ME ÜRGSELE NAISE VÄELE JA TAIMEMAAGIALE:

 Räägime looduse rütmidest ja väekatest taimedest.
Tegeleme taimemaagiaga.
Valmistame koos ravimtaimedest tinktuure.  Saame omale väetaime.
Praktiseerime taimede projitseerimist inimese kehale.
Korjame koos lilli ja ravimtaimi.
Meisterdame väeeseme.
Viime läbi puhastava tulerituaali ja emakat jõustava rituaali.
Teeme nais- ja seksuaalenergia aktivatsiooni.
Valmistame koos õhtusöögi ja toome toidulauale söödavaid lilli ning taimi loodusest.
Räägime holistiliselt toitumisest- emotsionaalsest söömisest, isudest, bioloogilistest rütmidest, toidusõltuvustest jms.
Teeme saunarituaali.
Laulame ja teeme muusikat.
Loome ja kogeme ilu ning puhast rõõmu naiseks olemisest.
Räägime, jagame ja oleme üksteise jaoks kohal.

Meie retriiti jõustab Vääna hoiualal asuv püramiidmaja võimas energia, kaunis puutumata loodus, linnulaul, lõkketuli, veesilm ja mõnus saun.
Koguneme reedel, 9.juulil algusega kell 16.00. Oma rännaku lõpetame pühapäeval, 11.juulil kella 17 paiku.

 

Naiste väelaagri MAKSUMUS ÖÖBIMISEGA TOAS (3-4 naist toas) on 260 eurot.
Naiste väelaagri MAKSUMUS ÖÖBIMISEGA OMA TELGIS on 220 eurot.
Hind sisaldab lisaks veel kuus söögikorda (2x hommikusöök, 2x lõunasöök, 2x õhtusöök), vahepalasid, töötubade vahendeid, sauna, jagatud teadmisi ja saadud kogemusi.

 

Kohtade arv on piiratud!
Palun registreeru joya@olenhoitud.ee. Oma koha kinnitamiseks tuleb osalustasu ettemaksuna tasuda.
Täpsem info registreerujatele.

Pakume kohapeal tehtud maitsvat taimsemat ja kergemat kehakinnitust. Kui sul on toidu suhtes erisoove, siis anna sellest registreerimisel palun teada.

 

LAAGRIT LOOVAD JA RUUMI HOIAVAD Ingrid Joya Tsirel ja Elo Viirmann.

INGRID JOYA TSIREL on kogemusnõustaja, holistiline toitumisalane nõustaja, õppinud herbaatikat ja isetervendamist, korraldab rännakuid ja erilisi sündmusi, huvitub oma sisemise väe, seksuaalsuse ning loovuse radadel rändamisest.
Naiseks olemine on midagi, mida ma olen naisena elu jooksul paljudes eri varjundites pidanud õppima. Lihtsalt olemist, lubamist, voolamist, õrnust, seksuaalsust, emalikkust. Mulle tundub, et sündides naisena me justkui omame kõiki vajalikke teadmisi ning tunnetusi, kuid millegipärast kestab teekond naiseks olemise sügavamate taipamisteni selles kehastuses esimesest kuni viimase hingetõmbeni.
Teekond ise ongi vist kõige olulisem ja imelisem selle kõige juures. Olulisteks õpetajateks ja abilisteks sellel teel on olnud minu jaoks toit kui tervendaja, väekad ravimtaimed ning tuhandes toonis kogemused ja rännakud mis on maalinud minu maailmapildi just selliseks nagu see parasjagu on. Ma usun siiralt, et intuitsiooni, iidseid teadmisi ja oma tõelist väge ning andeid on võimalik endas üles äratada kasutades taimede tuge ning jagades üksteisele edasi läbi põlvede saadud tarkusi ja taipamisi.
Seekordses laagris jagan ma oma teadmisi taimede maagilisest maailmast, viime läbi erilisi rituaale, teeme endale väeeseme, ravimtaime tinktuuri, räägime põgusalt söödavatest lilledest, umbrohust ja emotsionaalsest söömisest.
Ingrid Joya tegemiste kohta leiab rohkem infot FB Olen Hoitud, www.olenhoitud.ee, FB Toiduingel, www.toiduingel.eewww.joya.ee

ELO VIIRMANN on teadliku seksuaalsuse terapeut ja massöör.
Minu teekond naiseks olemise ilu ja võlu avastamisel algas läbi tantrateraapia 6 aastat tagasi. Sealt sai alguse imeline rännak leidmaks üles naine enda seest, seksuaalsus ja kontakt oma kehaga.
Kui palju on meil naisena võimalik kogeda elu ilu siin maailmas ja kui palju oleme me mõjutatud elu kogemisel ja nautimisel oma varasematest sündmustest, mustritest ja alateadlikest programmidest.
Need teemad paeluvad täna üha rohkemat hulki naisi ning on inspiratsiooniks ka minule edasisel avastamisel ning teekonnal.
Praegu viin ma läbi teadliku seksuaalsuse teraapiaid meestele ja naistele, lingami ja yoni massaaži lühikursuseid, samuti tegutsen massöörina.
Mind inspireerib muusika, laulmine ja liikumine. Ja loomulikult elu ise.
Kuidas saakski olla täiega naine, kui mitte olla loominguline, liikuv ja voolav!?
Sellel erilisel ritriidil räägin ma naiste seksuaalsusest ja naiselikkusest.
Samuti laulame lõkke ääres ja veedame mõnusasti aega naiste seltsis, lubame endal lõdvestuda ning välja lülituda muust maailmast, et tunda puhast rõõmu naiseks olemisest!
Elo tegemiste kohta leiab rohkem infot www.eloise.ee

KÜSIMUSED sündmuse kohta saavad VASTUSED tel 505 1567, joya@olenhoitud.ee