top of page
Search

Miks tulla Teadliku Seksuaalsuse Massaaži kursusele 15-16.04?


Kas täielikult kehas kohalolev puudutus vajab treenimist? Elu meie ümber on praegusel ajahetkel suundunud fookusega välisele ehk et harjumuspärane on märgata asju, mis paiknevad väljaspool meid endid. Justkui impulss meiega toimuvaks on saanud alguse teistest inimestest ja olukordadest. See on üks põhjus, miks võib olla tekkinud eraldumine ja ühenduste katkemine kehas.

Harjumuse jõud on võimas ning uute harjumuste integreerimine oma igapäevaellu vajab tööd iseendaga. Kui keerame tähelepanu 180 kraadi ringi ehk sellesse kohta, kus kõik meie elus toimuv saab alguse meist endist, siis avaneb sealt täiesti uus maailm. See maailm on täis kohalolu, tundmisi, mõistmisi ja ühendusi. Kuid sedaviisi perspektiivi hoidmine vajab praktiseerimist, lihtne on kukkuda tagasi oma harjumuspärastesse mustritesse ning fookus kipub kehalt kaduma välisele.

Naudingu kodu on kehas - inimesel on keeruline kui mitte võimatu tunda naudingut siis, kui tema tähelepanu on suunatud välisele või on fookus meeletasandil ehk mõtete virrvarr on pidevalt esil. Tänapäeva inimeste suur väljakutse - olla hetkes kohal ja hoida enda tähelepanu kehas.

Tagasitulek koju - oma kehasse, on protsess ning see algab pisikeste sähvatustena, ühenduste loomisega ja tugevdamisega.

Miks seksuaalsus on sageli pinnapealne ning sealt puudub sügavus ja ühendus? See sügavus, mida iga keha ja hing päriselt igatsevad kogeda. Ja see ühendus, mis liidab meid inimesena tervikuks ning lubab sulanduda oma partneriga päriselt üheks. Võti peitub siinsamas, kaugelt pole vaja otsida, see peitub kohas, mis on siin ja praegu - kehas ja olevikuhetkes.

15-16. aprillil on tulemas kursus paaridele, kus kahe päeva jooksul me ühendume sügavamal tasandil kehade ja olevikuhetkega. Tallame sisse need rajad, mis on ligipääsuks naudingulisele ja tundlikule kehale. Et avada seda potensiaali, mis peitub igas ühes meist. Potensiaal avaldub, kui lubame kehal lõdvestuda hetkesse, kohalolusse ja usaldusse selle sügavamal tasandil.

Partnerid praktiseerivad kahel päeval omavahel teadliku seksuaalsuse massaaži, mis loob võimaluse vabastada keha paljudest blokkidest ja piirangutest, mida oleme teadlikult või alateadlikult omaks võtnud, aga ka iseendale seadnud ja elu jooksul pagasina kaasas kandnud. See saab toimuda vaid oma kehas täielikult kohal olles ehk et praktiseerime kahe päeva jooksul fookuse hoidmist oma kehas ja oma tunnetuses.

See töö iseendaga polegi justkui nagu töö, vaid investeering iseendasse läbi mängulisuse, naudingu ja lubamise kogeda kõike, mida meie keha endas peidab.

Ruumi hoiavad Elo ja Tõnu.

Kohtumiseni kehas!

Lisainfo ja registreerimine inof@eloise.ee

96 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page