top of page

Elo Viirmann

Teadliku Seksuaalsuse Terapeut, Massöör

Tere, mina olen Elo.

Olen skorpioni tähtkujus sündinud 38. aastane naine. Minu juurde seansile on oodatud nii mehed kui naised. 

 

Räägin natuke oma senisest teekonnast, kuidas olen jõudnud siiani, kus praegusel ajahetkel olen ja liigun. 

Esmakordselt puutusin tantramaailmaga kokku 2010. aastal, kui minu postkasti sattus üsnagi juhuslikult kutse Moses Maimoni läbiviidavale tantrakursuseid tutvustavale õhtule. Haarasin mõned töökaaslased kampa ning registreerisime end teadmata üldse, mida oodata. Teema oli minu jaoks paeluv. Sel hetkel ootasin 6. kuud oma esimest last ning teemaga põhjalikumalt tegelemiseks ei jätkunud sel hetkel ilmselt ei aega ega ka julgust. Kuid teemad jäid minu südamesse sellegipoolest.

 

Mõned aastad hiljem tundsin, et nüüd on paras aeg heita teravam pilk sellesse maailma. Minu elus oli seljataha jäänud kahe imetoreda lapse sünnitus ja 10-aastane kooselu partneriga. Seega aeg oli just küps selleks, et meie ellu midagi uut värskendavat tuua.

 

Omamata mingit varasemat teadmist Eestist tegutsevatest tantraterapeutidest sukeldusin interneti avarustesse ning hakkasin surfama ja infot otsima võimalustest seansile minna. Tantraterapeutidest jäi mulle silma Katrin Silman, praeguse nimega Katrin Lucas. Tema juurde broneerisin ka aja.

 

Kogemus oli minu jaoks kuldaväärt ning Katrin on ääretult sügav ja soe inimene, kellele end usaldada ühe inimeste jaoks kõige intiimsema teemaga seoses. Sain palju teadmisi oma keha kohta ja seksuaalsuse kohta laiemalt, mis aitas mõista paljusid asju. Minu kehas tärkasid varasemalt täiesti uinunud olnud aistingud ning meel õppis rahunema ning hetke väärtustama.

 

Tänu tantrateraapiale sain juurde väga palju julgust ja avatust. Ja seda kaugeltki mitte ainult seksuaalsusega seoses, vaid see värskendav laine haaras kogu minu elu. Ma hakkasin elus märkama uusi vaatenurki, nägema asju uue pilguga. Ühel hetkel avastasin, et olin teraapiast saanud palju enamat, kui oskasin esmalt küsida. Seksuaalsuses peitub tohutult palju ja neid peidus olevaid saladusi on igas inimeses.

 

Tihti vajab mingite sammude astumine mugavustsoonist välja astumist ja enese ületamist. Aga kui mingi seeme juba idaneb hinges ja kripeldab südamesopis, siis on see märk, et asjasse sügavam pilk heita. Mina tegin seda ja ei kahetse hetkekski. Kuigi valla pääses tormine muutustelaine minu elus, võtsin vastu kõik, mis elul pakkuda oli. 

Ja siiani elan teadmisega, et kõik, mis meie elus ette tuleb, on kokkuvõttes meie kõrgemaks hüvanguks.

Koosveedetud aja jooksul olen läbi teinud transformatsiooni mitmetel tasanditel -  olen elutervem, teadlikum, avatum.

Minu jaoks on äärmiselt oluline sisemine areng ning kasv.

Oma terapeuditöös vajalikke teadmisi olen saanud erinevatelt kursustelt:

2022. nov - 2023. dets Psychosexual Somatics Therapy® School

2022 aug  Seva Prem energeetilise tantramassaaži kursus

2019. jaan - 2020. a Neonilla Massaažikool

2017/2018 Teadliku Seksuaalsuse/Tantra Terapeudi Kursus Jaya Shivaniga

2017/2018 Enesearengukursus, Kristiina Raie

2016-2018 Bioenergeetika Kursused Rita Värnikuga

2015/2016 Intuitiivteaduste Kool

 

Elul on nii palju pakkuda ja see vaid ootab avastamist.

Ja kui palju näeme, et inimesed jätavad asju tegemata lihtsalt hirmust läbipõruda või kartes teiste halvakspanu...


Julgustan Sind, Armas, astuma sammu teadlikuma elu ja seksuaalsuse suunas.

JoyaPhotography_20230315_5.JPG
bottom of page