top of page
conscious touch.jpeg

Teadliku Puudutuse ja Ühenduse töötuba

Iga tugeva suhte aluseks on kommunikatsioon ja füüsiline puudutus. Kui need kaks olulist aspekti oma partneriga ühises armastuseruumis on avatud, teadlikud ja südametasandil, siis suhe õitseb, on kantud sügavusest ja harmooniast.

Kuidas puudutada nii, et ühes füüsilise puudutusega puudutame ka oma kallima südant?

Kuidas puudutada nii, et puudutus, mida oma partnerile pakume, kingib talle imelise ja sügavat naudingut pakkuva kogemuse?

Teadlik puudutus on südant avav ja tervendav. Puudutus on igale kehale ja hingele eluliselt vajalik, kuid vahel võib puudutusega olla alateadlikult seotud mälestus või haigetsaamine, mistõttu oleme keeranud lukku oma tunde- ja tundlikkusetasandi. Meie kehadel on rakumälu, millesse on salvestunud varasemad kogemused. Läbi teadliku puudutuse, saame pakkuda kehale usalduse ja turvatunnet, mis samm-sammu haaval hakkab lahustama blokke.

Kui liigume sellesse kohta, mis paikneb meie igaühe südames, läbi mille on lihtne isetult jagada ja anda ja kui loome ühenduse selle ruumiga eneses, avardades seda, on võimalus luua imeilus ühine armastuseruum oma partneriga, kus on kerge lõdvestuda lihtsalt armastamisse ja puudutamisse.

Füüsiline puudutus tõstab meie keha õnnehormoonide taset, seega puudutades meenub meile, et oleme tegelikult hoitud ja armastatud. Võime tunda end turvaliselt ja õnnelikuna.

Puudutus on stressimaandav ja lõdvestav, meie tänapäevases kiirustamise ja võitlusmaailmas on ülioluline kogeda olemist selle lihtsuses ja ilus.

Kutsun Sind, hea mees ja naine, teadliku puudutuse ja ühenduse töötuppa, kus ühe päeva jooksul teeme koos põnevaid harjutusi ühenduse loomiseks enese ja partneriga.

Päeva käigus teeme:

  • meditatsioone

  • energeetika aktiveerimise praktikaid, et tõsta keha ja taju tundlikkust.

  • paarispraktikaid, mille käigus ühenduda oma partneriga uuel sügavamal tasandil

  • jagamised oma partneriga, ringis

 

Selles ühepäevases töötoas on Sul võimalus teha erinevaid praktikaid, mis toovad südamesse, avavad energeetikat, tõstavad tundlikkust füüsilisele puudutusele ja tugevdavad ühendust iseenda ja paarilisega. Samuti loovad ühenduse eneseväljenduseks ja partneriga jagamiseks.

 

Oodatud oled koos paarilisega, kelleks võib olla partner, aga ka lihtsalt hea sõber.

Praktikad toimuvad paaris ja üksinda.

Praktikad sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Töötoas ei esine alastust.

Hind paarile 200 eurot.

Kursus algab kell 11:00 hommikul ja kestab orienteeruvalt 19:00-ni.

Asukoht on Tallinnast 35 km kaugusel looduskaunis kohas. Täpse asukoha jagame osalejatele.

Lisainfo ja registreerimine info@eloise.ee

bottom of page