top of page

Teadliku Seksuaalsuse Teraapia Naistele

Lily Flower

See teraapia on mõeldud naistele, kes soovivad oma ellu positiivset muutust tuua ja luua kontakt oma seksuaalsuse ja oma kehaga.

Seksuaalsus on tänapäeval paljuski ühiskonna survel muudetud tabuteemaks ja justkui õige koht selle jaoks on kardinate taga ja pimeduses.

Tegelikult peitub seksuaalsuses meie eluenergia, meie vägi ja loomingulisus, meie võime kogeda maailma avatult.  

Meil kõigil on õigus elada rõõmsameelselt, kergusega ja hirmuvabalt. Kui aga seksuaaltasandil on blokeeringud või traumad, siis paratamatult peegelduvad need ka meie igapäevaellu igal tasandil ja meie suhetesse.

Võimalus end äratada elule peitub suuresti teadlikus lähenemises seksuaalsusele.

Minu töö on seotud mitte niivõrd tantra kui teadlikkusega. Teadlikkuse loomisega enda sees ja enda ümber. Seeläbi hakkame nägema seoseid ja valukohti ja loome enda sisse uue ruumi muutustele.

Üheks põhiliseks eelduseks, et teraapia saaks toimida, on usaldus ja turvatunne.

Selleks, et tervenemisprotsessid saaksid alata, on tähtis täielik lõdvestumine - kehast ja meelest pingete vabastamine. Lõdvestumine on kõige alus. Seetõttu on ääretult vajalik usaldusliku ja sooja keskkonna loomine.
Sellest tulenevalt teen kõik endast oleneva, et minu juurde seansile tulnud naine tunneks ennast turvaliselt ning et loodud oleks usalduslik ruum.

 

Naistel leidub seksuaaltasandil palju allasurutud emotsioone ja tundeid, nagu näiteks häbitunne, hirm, süütunne, väärtusetuse- tunne. Suures osas on need pärit minevikust ning peidus alateadvuse sügavates kihtides. Need aga takistavad elamast täisväärtuslikku elu nii magamistoas kui igas muus elu aspektis.

Allasurumised põhjustavad omakorda blokeeringuid emakas ja yonis, muudavad selle valulikuks ja pingesse. Energia ei pääse seeläbi liikuma ning naine on ka lukus sisemiste orgasmide tundmisele. Siin peitub ka üks põhjuseid, miks naised kogevad sageli oma elus vähest seksuaaliha - nende keha lihtsalt ei ole võimeline lõdvestuma ja avanema naudingutele. Ning seetõttu puudub ka soov seksida.

Yonimassaaž tervendab keha erinevatel tasanditel - haaratud on füüsiline keha, emotsionaalkeha ja energeetika.

Teemad, millega seoses naised on teraapiasse oodatud:

  1. Keha tundlikkus puudub või on väga madal

  2. Võimetus kogeda orgasme

  3. Seksuaaliha puudumine

  4. Soov õppida enda keha paremini tundma

  5. Laiendada silmaringi

Massaažiks kasutan ökoloogiliselt puhast ja lõhnatut mahekookosõli, mis on segatud erinevate väga puhaste eeterlike õlidega ja kakaovõiga, et massaažikogemus oleks võimalikult tervendav ja meelierutav.

 

Seega, armas Naine, kes Sa mingil põhjusel oled sattunud siia seda lugema - tule ja avasta, mis Sinu enese sees veel peidus on.

bottom of page