top of page

Teadliku Seksuaalsuse Teraapia Meestele

See on teraapia meestele, kes soovivad oma ellu ja eelkõige seksuaalellu tuua uut kvaliteeti. 

Tänapäeval on seksuaalsus vähetähtsustatud. Seks on muutunud pinnapealseks ja taandunud vaid suguelundite tasandile. Seksuaalsusest on kadunud sügavus ja tunded. Ühiskond on loonud seksuaalsust pildi, justkui millestki tabust, millest ei julgeta rääkida ja mis päevavalgust ei kannata.

Tegelikult peitub seksuaalsuses meie eluenergia, meie vägi, meie võime kogeda maailma avatult ja südamega  

Meil kõigil on õigus elada rõõmsameelselt, kergusega ja hirmuvabalt. Kui aga seksuaaltasandil on tugevad blokeeringud või traumad, siis paratamatult peegelduvad need ka meie igapäevaellu ja suhetesse.

Succulents

Võimalus end äratada elule peitub suuresti teadlikus lähenemises seksuaalsusele.

Minu töö on seotud mitte niivõrd tantra kui teadlikkusega. Teadlikkuse loomisega enda sees ja enda ümber. Seeläbi hakkame nägema seoseid ja valukohti ja loome uue ruumi muutustele.

Üheks põhiliseks eelduseks, et teraapia saaks toimida, on usaldus ja turvatunne.

Selleks, et tervenemisprotsessid saaksid alata, on tähtis täielik lõdvestumine - kehast ja meelest pingete vabastamine. Lõdvestumine on kõige alus. Seetõttu on ääretult vajalik usaldusliku keskkonna loomine.
Sellest tulenevalt teen kõik endast oleneva, et minu juurde seansile tulnud mees tunneks ennast turvaliselt ning saaks sügavuti lõdvestuda.

 

Lingamimassaaž muudab mehed rahulikumaks, tasakaalukamaks, vähendab stressi ja suunab keha isetervenimisprotsessi. Meie kehadel on loomulik võime end ise taastada ja tervendada. Paraku on see funktsioon pideva stressiseisundi tõttu häiritud. Lingamimassaaži abil kogeb keha lõdvestumist, paraneb kontakt oma tunnete ja kehaga ja ka keha tundlikkus tõuseb. Oskus oma keha kontrollida aitab suurendada vastupidavust, kogeda ise ja pakkuda ka oma partnerile kauakestvat naudingut.

Teemad, millega seoses mehed on teraapiasse oodatud:

  1. Enneaegne ejakulatsioon

  2. Erektsioonihäired

  3. Eesnäärmeprobleemid

  4. Soov tõsta keha tundlikkust ja avaneda orgasmidele

  5. Laiendada silmaringi

Massaažiks kasutan ökoloogiliselt puhast ja lõhnatut mahekookosõli, mis on segatud erinevate väga puhaste eeterlike õlidega ja kakaovõiga, et massaažikogemus oleks võimalikult tervendav ja meelierutav.

 

Armas Mees, kes Sa mingil põhjusel oled sattunud siia seda lugema - tule ja avasta, mis Sinu enese sees veel peidus on ja mida keha on võimeline kogema.

bottom of page